Ruhunuzu ve bedeninizi şımartan, huzur veren bir yolculuk. Gelin Teos Spa merkezimizin büyülü dünyasında sakinleştiren ve rahatlatan bakımlarla kendinizi yenileyin. Sadece derin bir nefes alın ve daha önce yaşamadığınız bir dinginliğin sizi sarmasına izin verin.
Türk Hamamı Terapisi: Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Klasik Türk hamamında görebileceğiniz mozaik taşlarla tasarımlanmıştır. Tüm oturma alanları, göbek taşı ve duvarlar ısıtmalıdır. Sıcaklık 55 dereceye kadar ulaşır. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar. Teos Spa sizlere hijyenik bir ortamda zihin, beden ve ruhun mükemmel dünyası altında dinlendirici ve rahatlatıcı bir kapı açıyor. Teos Spa size unutulmaz bir deneyim olacak.
Kese: 500 yılı aşkın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ileölü derinin atılması ve gözeneklerin açılması için yapılan genel vücut bakımıdır.
Köpük Masajı: Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlatma ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.